Služby

Stříhaní

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu.Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Baví mně sledovat nové trendy v oboru a snažím se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsem připravena vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle vašich představ.

Barvení

Barvení nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů. K novému střihu zajisté patří také nová barva.  Používám jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě sem v našem kadeřnictví připravena vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Melírovaní

Je velmi oblíbené pro to, jak může být jemné a zároveň výrazné. Dá vyniknout střihu, vlasy rozzáří a přitom se zachová jejich přirozenost.Poradenství a prodej vlasové kosmetiky 

Pracuji s italskou profesionální značkou vlasové kosmetiky a vlasových pomůcek značky Previa, PH Laboratories


Previa 

Převia je synonymem etiky a přirozenosti ve službách kadeřníka pro koncového klienta. Sortiment produktů je navržen tak, aby splňoval očekávání pro každý typ vlasů, pro jejich zdraví a krásu. Produkty obsahují vysoké procento účinných látek rostlinného původu (70% - 99%). Neobsahují chemikálie, jako jsou parabeny, silikony, agresivní povrchově aktivní látky, umělá barviva, minerální oleje, lanolin, ropné deriváty nebo složky živočišného původu. Produkty Převia představují stav čistoty a jsou obohaceny jemnými vůněmi, inspirovanými přírodou, tak aby se jejich používání stalo jedinečným zážitkem. Obal je vyroben z ekologicky udržitelných materiálů získaných výrobním systémem, který transformuje cukrovou třtinu na zelený polyethylen. Používáme certifikovaný papír FSC®. Naším posláním je starat se o krásu a zdraví vlasů, respektovat přírodu a životní prostředí kolem nás. 

PH LABORATORIES

PH Laboratories je jednotkou krásy, čistoty a stylu. Je to také výzkumná laboratoř, kde se setkává věda, péče o vlasy a umění. Nekonečná krása je naší inspirací k dosažení nejvyšší úrovně profesionality.