Je libo nový image? Nebo vyladit účes, který vám sedí?

Nůžky, strojky, kulmy, hřebeny i fény. Gely, barvy, laky a pro pány třeba posilující tonikum. Vše je připraveno k vaší dokonalé proměně.

Neodejdete jen s novým vzhledem, ale spokojení a sebevědomí…

…a třeba se pak přistihnete, že se najednou na lidi usmíváte. Jen tak, protože máte radost.

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu.Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Baví mně sledovat nové trendy v oboru a snažím se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsem připravena vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle vašich představ.

Barvení

Barvení nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů. K novému střihu zajisté patří také nová barva.  Používám jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě sem v našem kadeřnictví připravena vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Melírování

Je velmi oblíbené pro to, jak může být jemné a zároveň výrazné. Dá vyniknout střihu, vlasy rozzáří a přitom se zachová jejich přirozenost.

Masáže

Masáže vlasové pokožky dodají pocit odpočinku.

Poradenství a prodej vlasové kosmetiky

Pracuji s americkou profesionální značkou vlasové kosmetiky a vlasových pomůcek Matrix Professional, Biolage a Biolage R.A.W.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *